Matrix Talent - Matrix Global Show

Klient: MATRIX
Opis:

MATRIX Global Show to artystyczna kompilacja wybitnych talentów, zachwycających inspiracji, emocjonalnej muzyki oraz pięknych modelek.
28 maja, w jednej z najnowocześniejszych wytwórni filmowych w Polsce - ATM Studio, odbyła się druga edycja tego wyjątkowego wydarzenia.
Ponad 600 klientów MATRIX uczestniczyło w wyłonieniu tegorocznego zwycięzcy MATRIX Talent - konkursu, który ma na celu odkrycie niezwykłych

osobowości, zdolności fryzjerskich oraz wsparcie w realizacji marzeń. Głosowanie odbywało się za pomocą aplikacji sms która znacząco ułatwiła wyłonienie zwycięzcy, został nim Piotr Mazurkiewicz, który na scenie MATRIX Global Show zachwycił publiczność nie tylko talentem fryzjerskim, ale również wspaniałym, estradowym głosem. Punktem kulminacyjnym wieczoru był zachwycający pokaz uznanego kanadyjskiego stylisty Alexandra Chabot. Spektakl Queen porwał publiczność wyjątkową interpretacją awangardowego fryzjerstwa którą przygotował specjalnie na ta okazję.
Jedną z atrakcji którą przygotowaliśmy na ten wieczór był koncert Ady Szulc, finalistki programu X Factor TVN.

Nasz firma od początku projektu czuwa nad jego przygotowaniem i perfekcyjną oprawą. Budowanie odpowiedniego nastroju przy pomocy Multimediów, odpowiedniego oświetlenia oraz doboru artystów jest w tym przypadku najważniejsze.
Dziękujemy ekipie ATM studio za pomoc w realizacji. Zapraszamy do obejrzenia relacji z tego oryginalnego wydarzenia.