APART Diamant Mon Amour

Klient: Apart
Opis:

W Teatrze Stanisławowskim, w Łazienkach Królewskich, ponad 200 Gości zgromadziło się, aby podziwiać efekty pracy twórców kampanii reklamowej Apart. Historia przepięknej miłości osadzona w pełnym magii Paryżu - mieście miłości. Jednak - nie w Paryżu z pocztówek, chociaż w tle widać Wieżę Eiffla, ale w zakątkach, do którego zwykli ludzie nie mają dostępu. Na zdjęciach możemy podziwiać nie tylko przepiękną parę, jeszcze wtedy narzeczonych, a dzisiaj już małżonków, ale także ekskluzywne pałacowe wnętrza i stylowe paryskie wille.

Wnętrza te stały się perfekcyjnym tłem dla ponadczasowo pięknej i wyjątkowo ekskluzywnej biżuterii diamentowej. Zamysłem twórców był wybór lokalizacji, która będzie naturalnym środowiskiem dla wytwornej biżuterii diamentowej. "Kiedy kobieta ubiera diamenty, zupełnie inaczej się zachowuje, inaczej się porusza, inspiruje, olśniewa" - mówiła Anja Rubik, komentując realizację kampanii reklamowej. Premiera tak spektakularnej kampanii wymagała odpowiedniej oprawy. Teatr Stanisławowski, magiczny zakątek warszawskich Łazienek Królewskich, stał się wyborem idealnym. Gości wydarzenia zachwyciły przepiękne wnętrza Teatru, tak spójne z eleganckimi i wytwornymi wnętrzami prezentowanymi w kampanii.

Po zachwycającym show do wykwintnej kolacji Apart w przepięknych wnętrzach Starej Pomarańczarni w Łazienkach Królewskich zasiadło grono znakomitych gości, a wśród nich przyjaciele Apart m.in. Teresa Rosati, Weronika Rosati, Anna Dereszowska, Edward Miszczak - Dyrektor Programowy stacji TVN, Olivier Janiak, który poprowadził ten uroczysty wieczór, Maciej Zień, Marcin Paprocki, Mariusz Brzozowski, Marcin Tyszka, Dawid Woliński, Agustin Egurola, Robert Kupisz, Piotr Zelt, Dorota i Włodzimierz Wróblewscy, Rinke Rooyens. Swoją obecnością gospodarzy z firmy Apart zaszczycili także redaktorzy naczelni wszystkich najważniejszych tytułów prasowych, redaktorzy mody, styliści, dziennikarze oraz najważniejsi partnerzy