GAŁKOWO SHARP CUP 2011

Klient:
Opis:

GAŁKOWO SHARP CUP 2011 - Sharp Cup Equestrian Show to trzy dni wielkich sportowych emocji w przepięknym miejscu i niepowtarzalnej atmosferze Stadniny Koni Ferensteinów w Gałkowie na Mazurach.
To już ich dziesiąta jubileuszowa edycja. W ciągu trzech dni dwieście koni i kilkudziesięciu jeźdźców będzie zmagać się w dwunastu konkursach. Będziemy również świadkami wspaniałych jeździeckich show, konkursów gwiazd i pokazów mody.

Swoje atrakcje będą też mieli nasi najmłodsi goście.W sobotni wieczór zapraszamy Państwa na koncert i bankiet dla gości. Towarzyszyć mu będzie pierwszy w Polsce nocny pokaz koni andaluzyjskich. Sharp Cup Eqestrian Show posiada wyłączność na organizację Bicia Rekordu Polski w Skoku na Wysokość. Ta konkurencja należy do najtrudniejszych i najbardziej widowiskowych w sporcie jeździeckim. Cieszy nas i napawa dumą fakt, że już pięciokrotnie udało pobić się ten rekord właśnie w Gałkowie, a w ubiegłym roku Tomasz Klein na klaczy Larissa 644 przekroczył magiczną wysokość 2,20 m. Na tym nie skończyły się emocje. Jeździec ten postanowił dokonać sztuki, której nikt nie dokonał od dziesięcioleci. Przystąpił do nieoficjalnej próby bicia rekordu świata, co oznaczało skok na wysokości 2,49 m. To jeden z najdłużej utrzymujących się rekordów w sporcie.