Konkurs Inoa Trophy 2011

Klient: L'OREAL
Opis:

Po porannych zmaganiach konkursowych w Akademii L'Oréal Professionnel, 6 czerwca wieczorem poznaliśmy zwycięzców konkursu INOA Trophy 2011! Jury przyznało I nagrodę Annie Górskiej z Częstochowy. Adrian Lasota z Warszawy otrzymał II nagrodę, III - Sergiusz Pawlak z Poznania.Po wyczerpującym dniu w Akademii L'Oréal Professionnel przy ul. Duchnickiej w Warszawie przyszedł czas na prawdziwe świętowanie i wielkie emocje!

W tym roku finał INOA Trophy odbył się w nowoczesnych wnętrzach klubu Space przy ul. Kolejowej w Warszawie. Uroczystość była utrzymana w białej stylistyce, dlatego większość gości przybyła na galę w białych strojach. Imprezę poprowadził znany i lubiany Marcin Prokop.Atrakcją uroczystości był wyjątkowy i oryginalny pokaz fryzjerski krakowskiej akademii Jacques Alexandre w składzie Jacek Tatomir, Fryderyk Tatomir i Jacek Bakaj. Przy akompaniamencie nowoczesnej muzyki, w scenerii magicznych, czarno-białych animacji komputerowych podziwialiśmy wybitne kreacje fryzjerskie i zachwycające upięcia, obrazujące różnorodne możliwości koloryzacji INOA. Najwięcej wzruszeń przyniósł tego wieczoru sam moment wręczenia nagród. Zwycięski taniec Ani Górskiej, skąpanej w srebrnym deszczu konfetti, przy akompaniamencie piosenki Nicka Sincklera, to widok niezwykle wzruszający - kwintesencja bezpretensjonalnej radości, młodzieńczej pasji i uroku.

http://www.kurierfryzjerski.pl/kurier-fryzjerski/z-kraju-i-ze-swiata/loreal-professionnel-konkurs-inoa-trophy-2011-rozstrzygniety-2.html

http://www.swiatfryzjerstwa.pl/?kat=216